roxy52

Už jste se stihli rozčílit při vypisování dotazníku-Sčítání lidu ?

Mě teda jo.Už mě naštvalo,že tam mám psát lidi,kteří jsou momentálně u mě na návštěvě a dál metry čtverečný.Nikde je nemám napsaný,tak jsem je házela ,,od oka".Díky těm mírám mě to nešlo odeslat,tak jsem odsouhlasila,že v dotazníku jsou -,,hrubé nedostatky".
Doplňuji:
Doplňek pro Barbakana- kde to žiješ,barbakane ? Já přeci na Odpovedi.cz odpovídat nemusím a když odpovím,tak protože chci a protože mě to baví.Jen mě nebaví cokoliv dělat pro stát,když on na mě taky z vysoka kácí.(Pochopil???)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No, já si to připravil na tom papírovém a pak doplnil na netu. Taky jsem to přesně neměřil, ale součet pokojů by měl odpovídat výsledku bytu :)
Je jedno jestli má pokoj 8 nebo 10 metrů, ale 3×8 je rozdíl než 3×10 :D

Další odpovědi
hanulka11

Mě tedy takové blbosti nerozčílí, chtějí to tak jsem to napsala a víc o tom nepřemýšlím.

venkovan

Kdo je u mne na návštěvě o půlnoci nebudu nikomu psát, protože potom mohu dostat přes hubu od manželky a stejně tak je to u manželky. Rozměry – musím se podívat jestli započítávají sílu stěn, protože čistá plocha místností je jiná než zastavěná plocha.
A vůbec nějaké sčítání mne moc nerozčiluje. Stavební plány mají na stavebním úřadu – tak ať si to přepočítají.

anonym

Připravila jsem si nájemní smlouvu,kde jsou míry na jednotlivé pokoje rozepsány,včetně chodby,tak jsem to jen naťukala,žádný problém nenastal.

dagry

Jo tak u těch metrů v bytě jsem se taky zasekla, ale jinak to nebylo tak strašné jak jsem si původně myslela. Takže u mě dobrý 🙂

suaeda

Dotazník ke sčítání jsem nevyplňoval přes net ač jsem původně chtěl. Ale internet je prolezlý různou havětí, tak jsem raději vyškrtal dotazník perem. Co se týče bytového dotazníku a uváděné plochy je třeba kvalifikovaný odhad +/- 1 či 2 m. Už vidím jak zodpovědně bude k vyplňování statistických hlášení přistupovat naše nejpočetnější menšina :). Nejlepší otázka ze sčítacího listu osoby je rozhodně č. 7 – „bydliště matky v době narození“. Tam bude část našich spoluobčanů asi váhat co tam psát.

GM

Kdybych se měla rozčílit s každou takovou blbinou, tak už mě dávno kleplo!

anonym

A to tě neštve,že MUSÍŠ psát i na „odpovědi“ ? Kolik krát to měření za život děláš?

Děda Louda

A čím jsme tě rozčílili?

Ella

mě ne =) už to mám poslaný od včerejška – net a všechno co jsem potřebovala bylo v naší kupní smlouvě k bytu…