Bronzový

Už jste se stihli rozčílit při vypisování dotazníku-Sčítání lidu ?

Mě teda jo.Už mě naštvalo,že tam mám psát lidi,kteří jsou momentálně u mě na návštěvě a dál metry čtverečný.Nikde je nemám napsaný,tak jsem je házela ,,od oka".Díky těm mírám mě to nešlo odeslat,tak jsem odsouhlasila,že v dotazníku jsou -,,hrubé nedostatky".
Doplňuji:
Doplňek pro Barbakana- kde to žiješ,barbakane ? Já přeci na Odpovedi.cz odpovídat nemusím a když odpovím,tak protože chci a protože mě to baví.Jen mě nebaví cokoliv dělat pro stát,když on na mě taky z vysoka kácí.(Pochopil???)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No, já si to připravil na tom papírovém a pak doplnil na netu. Taky jsem to přesně neměřil, ale součet pokojů by měl odpovídat výsledku bytu :)
Je jedno jestli má pokoj 8 nebo 10 metrů, ale 3x8 je rozdíl než 3x10 :D

Další odpovědi:

Zlatý

Mě tedy takové blbosti nerozčílí, chtějí to tak jsem to napsala a víc o tom nepřemýšlím.

Zlatý

Kdo je u mne na návštěvě o půlnoci nebudu nikomu psát, protože potom mohu dostat přes hubu od manželky a stejně tak je to u manželky. Rozměry - musím se podívat jestli započítávají sílu stěn, protože čistá plocha místností je jiná než zastavěná plocha.
A vůbec nějaké sčítání mne moc nerozčiluje. Stavební plány mají na stavebním úřadu - tak ať si to přepočítají.

Připravila jsem si nájemní smlouvu,kde jsou míry na jednotlivé pokoje rozepsány,včetně chodby,tak jsem to jen naťukala,žádný problém nenastal.

Bronzový

Jo tak u těch metrů v bytě jsem se taky zasekla, ale jinak to nebylo tak strašné jak jsem si původně myslela. Takže u mě dobrý :-)

Stříbrný

Dotazník ke sčítání jsem nevyplňoval přes net ač jsem původně chtěl. Ale internet je prolezlý různou havětí, tak jsem raději vyškrtal dotazník perem. Co se týče bytového dotazníku a uváděné plochy je třeba kvalifikovaný odhad +/- 1 či 2 m. Už vidím jak zodpovědně bude k vyplňování statistických hlášení přistupovat naše nejpočetnější menšina :). Nejlepší otázka ze sčítacího listu osoby je rozhodně č. 7 - "bydliště matky v době narození". Tam bude část našich spoluobčanů asi váhat co tam psát.

Bronzový

Kdybych se měla rozčílit s každou takovou blbinou, tak už mě dávno kleplo!

Zlatý

A to tě neštve,že MUSÍŠ psát i na "odpovědi" ? Kolik krát to měření za život děláš?

Zlatý

A čím jsme tě rozčílili?

Stříbrný

mě ne =) už to mám poslaný od včerejška - net a všechno co jsem potřebovala bylo v naší kupní smlouvě k bytu...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.