Avatar uživatele
roxy52

Už jste se stihli rozčílit při vypisování dotazníku-Sčítání lidu ?

Mě teda jo.Už mě naštvalo,že tam mám psát lidi,kteří jsou momentálně u mě na návštěvě a dál metry čtverečný.Nikde je nemám napsaný,tak jsem je házela ,,od oka".Díky těm mírám mě to nešlo odeslat,tak jsem odsouhlasila,že v dotazníku jsou -,,hrubé nedostatky".
Doplňuji:
Doplňek pro Barbakana- kde to žiješ,barbakane ? Já přeci na Odpovedi.cz odpovídat nemusím a když odpovím,tak protože chci a protože mě to baví.Jen mě nebaví cokoliv dělat pro stát,když on na mě taky z vysoka kácí.(Pochopil???)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, dagry, Kerberus před 4779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

No, já si to připravil na tom papírovém a pak doplnil na netu. Taky jsem to přesně neměřil, ale součet pokojů by měl odpovídat výsledku bytu :)
Je jedno jestli má pokoj 8 nebo 10 metrů, ale 3×8 je rozdíl než 3×10 :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Mě tedy takové blbosti nerozčílí, chtějí to tak jsem to napsala a víc o tom nepřemýšlím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Kdo je u mne na návštěvě o půlnoci nebudu nikomu psát, protože potom mohu dostat přes hubu od manželky a stejně tak je to u manželky. Rozměry – musím se podívat jestli započítávají sílu stěn, protože čistá plocha místností je jiná než zastavěná plocha.
A vůbec nějaké sčítání mne moc nerozčiluje. Stavební plány mají na stavebním úřadu – tak ať si to přepočítají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Připravila jsem si nájemní smlouvu,kde jsou míry na jednotlivé pokoje rozepsány,včetně chodby,tak jsem to jen naťukala,žádný problém nenastal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Jo tak u těch metrů v bytě jsem se taky zasekla, ale jinak to nebylo tak strašné jak jsem si původně myslela. Takže u mě dobrý 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Dotazník ke sčítání jsem nevyplňoval přes net ač jsem původně chtěl. Ale internet je prolezlý různou havětí, tak jsem raději vyškrtal dotazník perem. Co se týče bytového dotazníku a uváděné plochy je třeba kvalifikovaný odhad +/- 1 či 2 m. Už vidím jak zodpovědně bude k vyplňování statistických hlášení přistupovat naše nejpočetnější menšina :). Nejlepší otázka ze sčítacího listu osoby je rozhodně č. 7 – „bydliště matky v době narození“. Tam bude část našich spoluobčanů asi váhat co tam psát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Kdybych se měla rozčílit s každou takovou blbinou, tak už mě dávno kleplo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

A to tě neštve,že MUSÍŠ psát i na „odpovědi“ ? Kolik krát to měření za život děláš?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

A čím jsme tě rozčílili?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

mě ne =) už to mám poslaný od včerejška – net a všechno co jsem potřebovala bylo v naší kupní smlouvě k bytu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek