bolak

Už jste potkali svýho prvního uprchlíka?

Furt se o nich mluví, a já pořád nic :(

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Já taky zatím nic. A to prej jsou infiltrovaní už i u nás ve městě… aspoň to teda povídali kamarádi ve svých fejsbůčkových statusech. Všichni si tam jako jeden brácha sdělují svoje zkušenosti, každej druhej už zažil nějaký to přepadeníčko nebo vloupání na soukromý pozemek, každá pátá holka už byla znásilněná…a já furt čekám, kdy se poštěstí i mně. Foťák mám nonstop v pohotovosti, abych si s mým imigrantíkem hned mohla udělat selfíčko… a porád houbelec. ☹

Další odpovědi
gecco

Zřejmě se pohybuješ v ´nevhodné´ lokalitě…
Já desítky – nebo spíš stovky…
___
Ale – co z toho?

Nechápavé

Ne

anonym

stačí, když se v práci kolem sebe rozhlédnu a zdá se mi, že jich pár desítek zaparkovalo přímo tam

bolak

boreczech: v práci? ale prosimtě, co by tam dělali?

cochee

Já žádného SVÉHO uprchlíka nemám, proto jsem ho ani nemohl potkat.