Zlatý

Už jste některá absolvovala parafínovou lázeň rukou? Vaše dojmy? Díky.

Doplňuji:
Zvažuji její koupi domů. Jsou nějaké rozdíly v kvalitě? Třeba v izolaci nádoby nebo v přesnosti ohřevu. Abych se třeba nespálila. Stojí od cca 1000 Kč.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Miluji ji. Chodim na kometiku ( abych byla hezka , ale zatim bez vysledku ) :-( ...
no, a kosmeticka dela zaroven i parafinove lazne na ruce. Nejdrive mi udela ruce ... namoci do lazne .. Ty pak ztvrdnou , jako v sadre .., ale prijemne. Jako vosk ze svicky. A vonavy. Pak zabali do igelitu a jeste do teplych rucniku . Ja si pak lehnu , ona me jeste prikryje dekou a zacne s masazi obliceje a dekoltu.
Je to vse velice prijemne . Doporucuji.
Jen , jak jsem psala . Zazraky na strasidle nedokaze. :-) -iv-

Další odpovědi:

Bronzový

jednou - ale neměla jsem to s takovým servisem jako iv ;)

celkové dojmy byly veskrze příjemné - já mám někdy studené ruce a tohle je tak hezky prohřálo a zjemnilo - je to jak píše iv: namočit, nechat trochu okapat a zabalit do igelitu a mě je pak strčili do takových velkých rukavic - skoro jako kuchyňské chňapky :) ruce byly v bavlnce, jenže mě pak začal svědit nos :)
ale jinak to bylo příjemné

Zlatý

Kvalitní parafínová vana má regulovatelnou teplotu pomocí termostatu od 50-60st.Takže se nemusíte bát,že se spálíte.

Zlatý

Já jsem některej a parafínové obklady a jsem již měl. Parafínovou lázeň si ale představit nedovedu. To je na spálení, ale jak říkám, jsem jenom některý a nemusím vše znát.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.