Zlatý

Už jste někdy usnuli ve vaně a probudili jste se až když jste se začali topit nebo v horším případě na ARu v nemocnici?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne.

A prosimtě, řekni doma ať už ti konečně koupěj tu postel, dyť o musí bejt strašně nepohodlný.

Zdroj: http://www.google.cz/search?cl ient=opera&rls=cs&q=utopil+se+ ve+van%C4%9B&sourceid=opera&ie =utf-8&oe=utf-8&channel=sugges t

Další odpovědi:

Zlatý

Mně ne, ale kdysi jsem z vany vytáhla bráchu tehdy sedmiletého, když tam usnul. Krárně tam ležel nataženej, okraj vody mu akorát lemoval obličej.

Bylo mi divný, že z koupelny neslyším žádné cachtání, tak jsem nakoukla a ono tohle.

Zlatý

Sú aj iné možnosti zobudenia sa.
Ja nie, ale istý kolega tiež zaspal vo vani (prázdnej) a zobudili ho kroky a hlasy ľudí, ktorí ho obchádzali (vošli mu do kúpelne?). Hotel totiž prerábali a vaňu nechali na chodbe a on...zaspal.

Stříbrný

Usnout ve vaně je nebezpečné. Já jsem na to opatrná a ráda vypustím vodu z vany neopatrnci, který by tam hodlal usnout. Lépe se nastydnout, nežli utopit.

Stříbrný

ne e...pod sprchou se blbě usíná .-)

Pokročilý

Nikdy se mi to nestalo, ale říkám si, jestli by to teoreticky člověka nemělo vzbudit. Ve chvíli, kdy tělo přestane brát kyslík, by se měl spustit reflex prodloužený míchy a měl by ses i proti vůli nadechnout. A řekla bych, že pocit vody v nose tě už rychle vzbudí a to leknutí bude dost stát za to. Podle mě to je stejná blbost jako to, že když usneš s peřinou na hlavě, tak se udusíš. Když někdo umře ve vaně, tak to je spíš infarkt/mrtvice (vlivem teploty vody), elektřina, sebevražda, anebo když mu tam někdo něco přisype :) Ale nevím, jsou to jenom domněnky. Jsou nějaké takové případy popsané?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.