Viktorie II.

Už jste měli vyražený dech?

Já dvakrát. Jedno jsem spadla ze stromu, podruhé ze žebříku. První vteřiny jsem už očekávala smrt udušením.

Nejlepší odpověď
paul1

Já jo, před vojnou jsem hrál ragby a jednou v průběhu hry jsem byl „složený“ tak šikovně, že jsem dopadl na záda a vyrazilo mi to dech. No soupeř mně rychle postavil na nohy a odeznělo to. Ale pamatuji si to dodnes.

Další odpovědi
jirka F

Ano jednou a není to nic příjemného bylo to na ZŠ když jsme s třídou šli s bruslení upadl jsem na náledí a pár vteřin jsem nemohl dýchat ani vstát. Vstát se mě podařilo až na třetí pokus.

Drap

Ano měl, dokone něolirát.

Malvína

Ano, když jsem přeletěla přes řídítka. Bylo to velmi nepříjemné. Začala jsem v šoku běhat zmateně kolem, myslela jsem, že je po mně, ale naštěstí to dopadlo dobře.

Disraeli

Jednou, z pěstí do břicha.

xiperio

Naštěstí ještě ne.

Rokio

Ano, když mě na základce zmlátil spolužák. Jednalo se o dlouhodobou šikanu a byla na něj i policie. Nakonec toho ale zanechal.

Dochy

Párkrát se zadařilo… jednou co pamatuju, když jsme se chystali na hřišti na volejbálek a kluci tam ještě dohrávali fotbálek. Schytal jsem nečekaně míčem na hrudník. Kluk se hned přiběhl omluvit, já mu to odkejval – co taky s ním, bylo to ve hře,… ale ještě dlouho jsem to rozdejchával.

JežíšKristus

Ano. Když jsem dělal kotoul. Sportem k trvalé invaliditě.

Emefej

Ano, několikrát.

Marty Koller

Ano měl při Muay Thai