Avatar uživatele
Viktorie II.

Už jste měli vyražený dech?

Já dvakrát. Jedno jsem spadla ze stromu, podruhé ze žebříku. První vteřiny jsem už očekávala smrt udušením.

Zajímavá 0 před 889 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Já jo, před vojnou jsem hrál ragby a jednou v průběhu hry jsem byl „složený“ tak šikovně, že jsem dopadl na záda a vyrazilo mi to dech. No soupeř mně rychle postavil na nohy a odeznělo to. Ale pamatuji si to dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Ano jednou a není to nic příjemného bylo to na ZŠ když jsme s třídou šli s bruslení upadl jsem na náledí a pár vteřin jsem nemohl dýchat ani vstát. Vstát se mě podařilo až na třetí pokus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano měl, dokone něolirát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Ano, když jsem přeletěla přes řídítka. Bylo to velmi nepříjemné. Začala jsem v šoku běhat zmateně kolem, myslela jsem, že je po mně, ale naštěstí to dopadlo dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Jednou, z pěstí do břicha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xiperio

Naštěstí ještě ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano, když mě na základce zmlátil spolužák. Jednalo se o dlouhodobou šikanu a byla na něj i policie. Nakonec toho ale zanechal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Párkrát se zadařilo… jednou co pamatuju, když jsme se chystali na hřišti na volejbálek a kluci tam ještě dohrávali fotbálek. Schytal jsem nečekaně míčem na hrudník. Kluk se hned přiběhl omluvit, já mu to odkejval – co taky s ním, bylo to ve hře,… ale ještě dlouho jsem to rozdejchával.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Ano. Když jsem dělal kotoul. Sportem k trvalé invaliditě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano, několikrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marty Koller

Ano měl při Muay Thai

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví