dust8

Už jste dnes někdo vyhrnoval sníh?

Já ano.

Odpovědi
Justin1

Ne, protože...

Ladovská zima mě ještě nezastihla a sníh z bílků jsem taky nešlehal.

terry

Jiná odpověď

Dnes už je včera. A asi ano, i když jen z auta 🙂

led

Jiná odpověď

Dnes tj. piatok 26.11.2021 sa už roztrhla duchna nebeskej gazdinej. Popadalo z nej aj na zem, ale len trochu, aby sa nepovedalo.

GM

Ano, protože...

Ve Velmezu včera napadlo 10 cm, do rána přimrzlo. Je tu krásně.

JežíšKristus

Ne, protože...

Vždyť ještě ani nesněžilo

elkon

Ne, protože...

Žádný tu není.

Ametyst

Ano, protože...

Máme hezkých 6 cm sněhu, a vypadá to nádherně. Dokud nemusíte sednout za volant.

Viktorie II.

Jiná odpověď

Je vůbec tato anketa aktuální, když byla založená bůhví kdy?

Dochy

Ne, protože...

Mně stačilo včera čas od času spustit stěrače. Jinak nikde nic není a nebylo.

dudu

Ne, protože...

Službu mají spolubydlící a docela si užijí. U nás v Moravském krasu do rána napadlo skoro 15 čísel sněhu. Kocháme se tou krásou přes okna a zdá se, že díky mínus dvěma stupnům zatím vydrží. Podobnou nadílku v tuto dobu nepamatuji.

plavcik

Ne, protože...

Emefej

Ne, protože...

paul1

Ne, protože...

Zatím žádný sníh, jen trochu napršelo.

jirka F

Ano, protože...

U nás je krásných 7 cm a odhrnování jsme cestu.

mosoj

Jiná odpověď

Ne. Jenom kalhoty.

Lgee

Ne, protože...