Neonka

Už je čas ´´vzpamatovat´´ a dát do květináčů pelargonie, které mám ve sklepě v novinovém papíře ?

Doplňuji:
Ještě vzkaz pro Hanulku 🙂
Na fotce jsem myslela ty tmavé fialové listy, přivezla jsem si je z dovolené, ale nikdo mi nedokázal říct, co by to mohlo být. 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak zrovna dneska je slunečný den a mě to „vzalo“ a začala jsem s přípravou muškátů do truhlíků , pomalu ,ale jistě je zvykejte , nedávejte do přílišného tepla, byl by to pro ně šok. Pěkně mi přezimovaly citronové voňavé muškáty a oleandry sazenice.
Doplňuji:
Neonko to je tradeskancie / je jich hodně druhů/ je to jako naše voděnka , nebo-li blázen/