Už byl u vás tento týden ranní mrazík?

U nás byl dnes,před moji cestou do práce.
Až mě to překvapilo,už tak časně škrábat po ránu okno na autě.
Pro změnu teď je u nás buřina,ale zase bez deště.
Jak je to u vás?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Elk

Před chvílí bouřilo, pár kapek a konec, ale mrazík ne a to jsem se těšil alespoň na Nastěnku…

Další odpovědi
štamgast

Asi nebyl.

anonym

Jugárečku!

Já ti smazal odpověď, protože kopírovala mojí a to je podle kodexu NEPŘÍPUSTNÉ!

A ty, vykastrovaný kozle, prý za vulgární… Že se toho chytáš, mameluku, plzeňskej!

anonym

Ale hezký pojmenování ,to se u tebe cenní:
Jugárečku,to je fajn,jako bych byl tvůj chlapec viď moulíku.

anonym

Ty být můj chlapec, zak už ležíš v na Olšanek, bo takého spratka bych sprovodil ze světa!

anonym

Kde je Olšanek?
Neznám,ale ty mi určo poradíš,jsi šikovnej tatík.

anonym

Olšanek je místní hřbitov!

anonym

Zase jsi vulgární 60ti letej Pavle?Nerozčiluj se,nech to plavat a buď v pohodě.A ne­nadávej.
Stejně tak jsi se rozčiloval,když tu bylo tvoje vide všude sdílené.

anonym

Neboj, i já DR. Axlovi psal, že na každou …

anonym

Co bylo na mé odpovědi nesrozumitelného: chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
I ty budeš starý kmet, a nevíš jak dopadneš a pokud se čertíš nad mými otázkami(odpo­věd´mi, tak to je asi pravda.

anonym

Máme od sebe dost járů,neboj.