Honza8

Úvěrový podvod

Zdravím,mám dotaz,hrozí mi žaloba od nebankovní společnosti,za neposkytnutí pravdivých údáju v žádosti o půjčku.Myslíte že mohu dostat, až 2 roky i když mám čistý trestný rejstřík?

Nejlepší odpověď
Pepa25

To záleží na více věcech, mimo jiné na způsobené škodě.

Další odpovědi
led

Odpoveď závisí, či vám nebankovka poskytla svoje služby na základe nepravdivých údajov a teraz vymáha náhradu.
Ak vaše nepravdivé údaje na žiadosti odhalila pred poskytnutím svojej služby, jednoducho vašu žiadosť neprijme. (vo väčšine prípadov si vás zapíše do svojej „Čiernej knihy podvodníkov“).

Emefej

Pokud jsi způsobil větší škodu, tak je horní hranice 5 let.

elkon

Kdo podvádí je šmejd a zaslouží si flastr. Teď jsi podělanej 😛

zjentek

Elkon, TVL, ty seš takovej zaprodanec systému, že to nemá obdoby. A škodolibec k tomu… Vsadím krk, že seš i bonzák. Děkuju.