Rokio

Uvědomují si odpůrci rasismu, že někteří rasisté to myslí dobře?

I takový rasista to může myslet s lidmi jiné rasy dobře a dopouští se například pozitivní diskriminace. Můze pomoci Afričanovi, protože je černý.

Odpovědi
Kazatel

To nevím, ale budu o tom přemýšlet. Každopádně když překvapí jedna rasa pejska jinou rasu pejska, dochází k degradaci plemene, či jak se to odborně nazývá. Ale jako lidé si klidně můžeme nalhávat, že oproti tomu míchání lidských ras je děsně fajn.