Zlatý

Uvedení nicků u odpovědí

Všimli jste si, že u odpovědí jsou uvedeny nicky-jména těch kteří hodnotili? Ale myslím, že to nějak zlobí, protože chvíli tam jsou a někdy zase ne.

(Viděl jsem u mé odpovědi na otázku, že mi palec dala kropítko, ale teď už tam nic napsanýho není)-asi to mají nějaký rozbitý :D

Ne, nemají to rozbitý, mají to vylepšený. když najedu na palec myší, ukáže se bublina s těmi jmény.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

NO JO....??!!! Já si ani nevšimla,jsem urvaná jak pes. Myslím,že je sice hezké,že každý bude vědět od koho paleček dostal,ale zároveň se mi zdá,že ta anonymita měla něco do sebe,teď se právě začnou tvořit ty partičky,jak tady kdosi o nich psal,začnou si dávat palce sobě navzájem. I já se musím přiznat,že mám své oblíbence,takže když vidím odpověď ,případně otázku, od někoho koho znám,samozřejmě myšleno v uvozovkách, tak to čtu pečlivěji, prostě mně to víc zajímá.

To ty Brute ..??...czechrapsind

Další odpovědi:

Zlatý

Domnívám se, že tato novinka každému dává dvě možnosti. Jednak zpracovatel odpovědi dostává informaci, že odpověď byla pro tazatele užitečná a bodíkem mu bylo slušně poděkováno a jednak každý z nás takto může dát avizo, že rovněž pro něho je rada, či názor užitečný.
Navíc pak, ti tzv. falešní kamarádi se přece pod svoje dílko defakto podepíší a protože tito jedinci jsou většinou zbabělí, třeba časem lhát sobě i druhým přestanou.

Zlatý

Ano je to zase o něco lepší .
Ještě bych přivítal možnost vkládání obrázků.

Zlatý

Ano, také už o tom vím. Na jednu stranu to je dobré, že víte kdo tam ten palec dal, ale na druhou stranu si myslím, že někteří toho zneužijí a budou zde další hádky.. :-(

Zlatý

Je to super.Jsem rozhodnut že když dám někomu symbolický červený palec,tak to také i zdůvodním a napíšu proč.

Bronzový

No na druhou stranu: teď jsem si projela otázky zatím někam do 40...a když vidím, že jeden a ten samý uživatel dá palec nahoru názoru pro i proti, tak to taky není dobrý, ne? Já teda palce moc nerozdávám, fakt jen vyjímečně, když s názorem 100% souhlasím.
Myslím, že se tady rozjede "příteličkování" a na kvalitní odpovědi se moc koukat nebude...

Stříbrný

Je mi to jedno.

Zlatý

Ano Miroslave všimla jsem si toho o této změně jsem se dozvěděla před chvílí, osobně si myslím že je to takhle lepší.

Hezky jsem vám to zařídil, viďte? :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.