Utekli jste někdy z domova?

Já ano, ale asi na 30 minut:-D a byli jsme zrovna v Chorvatsku, mamka byla protivná a pořád mě z něceho v ten den obviňovala a tak jsem odešla, trochu jsem se prošla, ale jak jsmem přišla do hotelu tak tam mamka nebyla, protože mě šla hledat, naštěstí jsme se shledaly a jelikož jsem byla jedináček o, kterého se mamka pořád bojí tak jsem z toho neměla ani problém;-).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

jo z trucu jsem jednou večer zalezl do zahradního domečku na kola a nářadí a čekal či mě budou hledat

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano. Bylo mi asi osm let a jednou u prarodičů na vesnici nás společně ze stejně starou sestřenicí dost vypeskoval děda starý voják z 1. světové. Utekli jsme do lesa rozhodnutí, že tam nějaký čas pobudeme. Nakonec jsme tam byli jen asi 2 hodiny. Bábrle nás ani nehledala, jednak se dříve o děti tak nikdo nestrachoval a také nehrozilo žádné nebezpečí jako dnes. Na ústup nás donutil hlad. Co si pamatuji tak nic z toho nebylo.

Stříbrný

Co je ti do toho?

Zlatý

Nikdy nebyl důvod.
A to, že mamka nemá pořád dobrou náladu, je někdy protivná a obviňuje tě z něčeho není důvod k útěku ale k tomu, abyste si spolu promluvily.

Bronzový

Ne.

Bronzový

príliš nebezpečné....takže nie

ReHu: odkedy má rodič právo ventilovať sa na dieťati? všeobecne, odkedy má svojprávna dospelá osoba právo ventilovať sa na hocikom nevinnom a navyše slabšom (už vidím tých, ktorí by sa ventilovali na silnejšom...)?!

Stříbrný

Ne, nebyl k tomu důvod.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.