Avatar uživatele
pavkaca

Uspání(eutaná­zie)pejska

Dobrý den,můžete mi někdo poradit?Maminka již má hodně starého pejska s rakovinou(14let),pej­sek má čím dál větší bouli za hlavou a již se moc trápí.Jak probíhá takové uspání pejska a jaká je přibližná cena?Musí se to nějak předem domluvit a je potom možné si pejska odvézt?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Michal Kole, Frnžalka, Kajoch před 4558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Byla jsem s kocourkem , uz mu bylo 18 let. Dychal uz jen na 20 procent. Dali mu injekci nejdrive na usnuti .. tlouklo mu jeste srdicko … pak jsme ho predali veterinari a ten ho odnesl. Ja ho domu nechtela … ☹
Vam by ho pak ale domu dali, pokud chcete. Vemte si sebou deku a do ni ho zabalte.
Platila jsem kolem 500 kc. Jsou to ale 2 roky a byl malinkej. Nevim jak u psa. ☹

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rottwy

Já myslím, že u veterináře je to tedy lepší, já jsem měla taky pejska dlouho, nejlepší kamarádku a nikdy bych se nemohla dívat jak jí někdo střelí, vím, že se to dělá, ale na tohle jsem až moc citlivá. U veterináře je to rychlé a bezbolestné, můžete pejska do poslední chvíle hladit a uklidňovat, nejdříve se mu píchne injekce, která ho uspí a potom druhá, která mu zastaví srdíčko. Bezbolestné a rychlé. Myslím, že je to krásná smrt, škoda, že to tak nejde u i u lidí :) a určitě to pro něj bude lepší!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kapka

Pokud chcete, zkuste obvolat i více veterinářů, při troše štěstí seženete takového, který Vám přijede „uspat“ pejska domů. Mám kamarádku, která to tak udělala. První veterinář k ní jet domů odmítl, poslala ho do háje a našla si jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ceba se pohybuje kolem 500. Pejsek dostane ijekci, usne a je konec. U pejsků se tomu neříká eutanazie, ale utracení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
greycell

pokud bydlí maminka na vesnici, obvykle lze požádat místního myslivce či nimroda. Pes v žádném případě netrpí, protože je střelen ze zadu do hlavy(zlomky sekund). Je při tom ve známém prostředí. U veterináře bude velice stresovaný a vycítí, že se něco děje, trápí se více.
dopl. samozřejmně uspání injekcí je standardní postup, kdy třeba nejsou problémy s převozem pejska, atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanysicek

Nechápu jak by někdo dokázal utratit pejska střelením do hlavy. No i takový lidi se najdou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Zkuste Bachovu květovou terapii. Můžete tak výrazně prodloužit věk psa. Bachova terapie už prodloužila psům život o mnoho let majitelům, kteří se rozhodují pro eutanazii.

Zdroj: www.vymazlenec.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

No jak to pak řešíte? :( Necháte ho tam? Nebo ho třeba pohřbíte na zahradě? Nebo kremace? :( Já nevím, aktuálně to řeším, tak by mě zajímaly zkušenosti…

Nový příspěvek