Usnuli jste někomu cizímu, v městské dopravě, na rameni ?! A pokud ano, jaká byla jeho reakce ?

Odpovědi
Reezo

Nikdy jsem neusnul jinde, než doma v posteli.

anonym

Jednou ve vlaku jsem spadl holce do klína, byla hodná a nechala mne vyspat. 🙂

jareknovak4

Na mě usínala v metru jedna starší paní. Příjemný pocit to nebyl..

bububabu

Kdyby na rameno, mě nějaký chlap padal do klína a bylo to velice nepříjemné, tak jsem do něho šťouchla a on se probral, ovšem za chvilku už zase padal, a tak se to opakovalo několikrát. Trochu už to vypadalo, že to dělá schválně. Když v létě pak má holka sukýnku, no fuj…
Za sebe mohu říci že je to velice nepříjemné.

Jurka

Ano to se mi stalo.Za mlada jsem jel vlakem z Přerova do Brna po noční službě výpravčího.Usnul jsem v sedě a když jsem se probral,přistihl jsem se,že podřimuji na rameni nějaké ženě.Po tomto zjištění jsem se hrozně styděl a zbytek cesty jsem hrál,že spím,ale už v přirozené polze sedícího spáče a v Brně jsem vypadl z vlaku tak rychle,jak jen to bylo možné.

Andre5000

Když jsem byl mladší a občas jezdil na různá školení, tak se mi v autobuse stávalo (jak jsem byl z toho „školení“ unavený), že jsem se na někoho v autobuse svalil. Když jsem se probudil, tak jsem se omluvil, ti „postižení“ spolucestující se jen pousmáli, jinak nic.

SteimlX

V tramvaji se mi to stalo a dotyčný mě před „mojí“ zastávkou vzbudil se slovy „ať nepřejedu“. dodnes nechápu kdo to byl a jak věděl kde vystupuju heh