Zlatý

Usnuli jste někomu cizímu, v městské dopravě, na rameni ?! A pokud ano, jaká byla jeho reakce ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Nikdy jsem neusnul jinde, než doma v posteli.

Jednou ve vlaku jsem spadl holce do klína, byla hodná a nechala mne vyspat. :-)

Na mě usínala v metru jedna starší paní. Příjemný pocit to nebyl..

Pokročilý

Kdyby na rameno, mě nějaký chlap padal do klína a bylo to velice nepříjemné, tak jsem do něho šťouchla a on se probral, ovšem za chvilku už zase padal, a tak se to opakovalo několikrát. Trochu už to vypadalo, že to dělá schválně. Když v létě pak má holka sukýnku, no fuj...
Za sebe mohu říci že je to velice nepříjemné.

Ano to se mi stalo.Za mlada jsem jel vlakem z Přerova do Brna po noční službě výpravčího.Usnul jsem v sedě a když jsem se probral,přistihl jsem se,že podřimuji na rameni nějaké ženě.Po tomto zjištění jsem se hrozně styděl a zbytek cesty jsem hrál,že spím,ale už v přirozené polze sedícího spáče a v Brně jsem vypadl z vlaku tak rychle,jak jen to bylo možné.

Pokročilý

Když jsem byl mladší a občas jezdil na různá školení, tak se mi v autobuse stávalo (jak jsem byl z toho "školení" unavený), že jsem se na někoho v autobuse svalil. Když jsem se probudil, tak jsem se omluvil, ti "postižení" spolucestující se jen pousmáli, jinak nic.

Bronzový

V tramvaji se mi to stalo a dotyčný mě před "mojí" zastávkou vzbudil se slovy "ať nepřejedu". dodnes nechápu kdo to byl a jak věděl kde vystupuju heh

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.