jirka F

Usmálo se na vás dnes štěstí?

Dnes je mezinárodní den štěstí.🤠🤣

Na mně teda moc ne ještě se doléčuji s virózy.

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím jen trošku, svítí sluníčko, podařilo se mě vstát, tak co si přát více.

Další odpovědi
led

Ano, otvorila som oči, pozrela z okna vyšlo usmiate slnko a nevidela žiadny atómový hríb.
Vojny chtivé médiá a „politici“ so svojimi katastrofickými predpoveďami zlyhali. Naše deti budú ďalej žiť.
No nie je to šťastie?

zjentek

Já byl ve sběrně se šrotem, inkasoval jsem dvojec český tedy Emičku a nějaké drobné ovšem žádný bez práce koláč to nebyl bo jsem se s tím nadřel jako kúň, ale tak jo, dá se mluvit o štěstí když se vezme v potaz, že to člověk může udělat vlastníma rukama 🤷‍♂️

da ny

Jistě.
Usmívá se na mne každý den!
😉

Rokio

Ano, dnes je hezké počasí a našel jsem společně se členem domácnosti ceninu.

Filip84

Štěstí je domněnka.

A jak si kdo ustele, tak si taky lehne! 😅