Určení velikosti prsou

Snažím se zjistit velikost prsou ale i při prostudování různých tabulek se nemůžu dobrat výsledku, protože každá tabulka říká něco jiného. Obvod pod prsy mám zhruba 68cm a přes 78cm. Jaké velikosti to tedy odpovídá? Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

cca 65A nebo 70A
Ale ber to spíš jen orientačně. S velikostmi podprsenek je to jako s velikosti jakéhokoliv oblečení - každý výrobce je má trochu jinak, navíc také záleží na střihu a v neposlední řadě prsa nerostou podle tabulek, ale po svým, takže spousta žen má podle tabulek mezivelikosti.
Až si ji půjdeš koupit, tak si vyzkoušej podprdu o číslo menší a větší a uvidíš, jaká ti nejlíp sedne. A časem to poznáš už od oka, jestli by ti daná podprda mohla být či ne.

Další odpovědi:

Stříbrný

vždy to na dívkách přeměřuji radši pomocí rukou, to je zaručené :) což mi připomíná, spolužačka měla "trojky" a obvod přes prsa menší o 10cm než já, přičemž nebyla moc malá :)

Zlatý

jde to spočítat i matematicky pomocí guldinových vět nebo pomocí integrování

Pokročilý

nebo prijd a ja ti je zmerim zdarma.mam univerzalni ruce a jako darek dostanes pusu na dobrou noc a predplatne dobreho pocitu na mesic take zdarma.a pokud zavolate do deseti minut zdarma tak ziskate mereni pro sve kamaradky zdarma

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.