otázka1

Určení velikosti prsou

Snažím se zjistit velikost prsou ale i při prostudování různých tabulek se nemůžu dobrat výsledku, protože každá tabulka říká něco jiného. Obvod pod prsy mám zhruba 68cm a přes 78cm. Jaké velikosti to tedy odpovídá? Děkuji

Nejlepší odpověď
Lucijej

cca 65A nebo 70A
Ale ber to spíš jen orientačně. S velikostmi podprsenek je to jako s velikosti jakéhokoliv oblečení – každý výrobce je má trochu jinak, navíc také záleží na střihu a v neposlední řadě prsa nerostou podle tabulek, ale po svým, takže spousta žen má podle tabulek mezivelikosti.
Až si ji půjdeš koupit, tak si vyzkoušej podprdu o číslo menší a větší a uvidíš, jaká ti nejlíp sedne. A časem to poznáš už od oka, jestli by ti daná podprda mohla být či ne.

Další odpovědi
huxa

vždy to na dívkách přeměřuji radši pomocí rukou, to je zaručené :) což mi připomíná, spolužačka měla „trojky“ a obvod přes prsa menší o 10cm než já, přičemž nebyla moc malá :)

Michal Kole

jde to spočítat i matematicky pomocí guldinových vět nebo pomocí integrování

everest

nebo prijd a ja ti je zmerim zdarma.mam univerzalni ruce a jako darek dostanes pusu na dobrou noc a predplatne dobreho pocitu na mesic take zdarma.a pokud zavolate do deseti minut zdarma tak ziskate mereni pro sve kamaradky zdarma