juie

Unáší Vás…???

bonbony Toffiffe,nebo je ani nijak zvlášt nemusíte???
Já jsem je měla asi jednou,když jsem byla malá a tak uz si nepamatuju jak mi chutnaly.Ptám se,protože jsou celkem drahé a tak abych si je nekoupila zbytečně… :)

Nejlepší odpověď
iceT

Karamelovou příchuť mám ráda,ale Toffiffe mě přijde moc přeslazené,i když sladké můžu v jakémkoliv množství.
Jako malá si pamatuju karamelové bonbony,co tvarově vypadaly jako bonpari,a byly vynikající,sme­tanovokaramelo­vé…i dnes jsou podobné v prodeji,ale nevím jestli to jsou ony,a pak ještě jedny podobné těmhle
http://www.eclo­vicek.cz/bio-a-fair-trade/bonbony-a-jine-dobroty/3562-karamelove-bonbony/

Další odpovědi
chudst

Neunasi a lepi se mi na zuby :) Ale jsou docela dobre, obcas si je dam rad.

Salvaje

Já je teda nijak zvlášť ráda nemám.

michalsanda

nevím jako 50 kč neni tak moc"! to si dělaš srandu takovou pitominou tu placat prostor? jako nevím příjde mne že jsou dražší věci a ne zrovna čokoládovo karamelovo oříškove bonnbonky. jestli chceš tak ti za 30 kč pošlu na dobírku 2 bonbony když se ti zdá dát par korun za bonbony

coco

Tak tyto zrovna ne,lepí se ve stoličkách a ne a ne je vyšťourat…:)
Pro ICE-T: tyhle karamelky jsem zrovna dnes viděla v Lidlu a hned mi připoměly tu chuť…Jeden si dám i za Vás…:)

Straka

Já je nerad. Radši je vždycky někomu daruju nebo rozdám.