Umyl sem sluchátka, co mám dělat?

musel sem umýt celé sluchátka a teď jedno jde minimálně a druhé dobře, ale chrastí v něm voda. Postačí je nechat zítra na slunku, aby vyschli, nebo se mám pokusit je rozdělávat? (nemají šroubky, nic)
Doplňuji:
ok, děkuji vám, zkusím ten fén a lednici.

iv-rozesmálo by vás ještě víc, kdybych vám řekl, že mi na ně v kapsy vytekl rum z rumových pralinek a musel sem to jít všechno umývat do potoka? .)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdyby šlo o destilovanou vodu a čistá sluchátka, tak by se nic nemuselo stát. Jestli ale voda čistá nebyla a sluchátka byla také používáním znečistěná, s velkou pravděpodobností se nečistoty dostanou do mezery mezi cívkou a magnetem a sluchátka budou produkovat zkreslený zvuk. Lepší než na slunci by bylo hehydratovat je v lednici nebo v sáčku se Silikagelem.
Doplňuji:
Ta cukrová voda není ani tak důvod ke smíchu, jako k nákupu nových sluchátek. Možná, že by se daly zachránit vypráním v destilce a do vyschnutí je nechat hrát, aby se kmitačka neslepila s magnetem. Dokonale se to vyprát nepovede.

Další odpovědi:

Zlatý

Když už bych udělal takovou "věc",zkusil bych raději fén.
Doplňuji:
Tak to by mne ještě zajímalo,kde se dají koupit pralinky,plněné rumem. :-))

Zlatý

Na slunku elektroniku samozrejme nenechavejte. Nerozdelaval bych je, protoze je pak nedate dohromady. Jednoduse je zkuste nechat vyschnout anebo pouzijte fen. A doufejte. A nikdy uz neumyvejte sluchatka, maximalne vlhkou hadrou. Pouceni pro priste.

Diky za rozveseleni .. vy jste je asi i sampunkoval a sprchoval , ze ? :-) -iv-

Diskuze k otázce

anonym

hlada-už jdou bezvadně, snad lépe než předtím, děkuji vám mockrát všem.

tom-zde máte obrázek těch pralinek od orionu
http://www.potraviny.co.uk/…

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 868
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.