Co dělat když mi umřel osmak?

V sobotu jsem si koupila 2 osmaky degu v jednom plzeňském zverimexu. Snoopy byl už od začátku takový že chtěl ke mě se mazliT oproti Čipovy byl menší a méně aktivní. Zatímco Čiko k nám vůbec nechtěl tak byl hodně na Snoopyho vázány a chtěl pořád za ním a tak se během 2dnů takto ochocily ví, že to je špatně ale... včera večer jsem pozorovala na Snoopym že je jako nafoukly a má mokré jakoby hovinka.zdál se mi divný ale dala jsem kluky do klece a šli jsme spát. Ráno v 9 jsem našla Snoopyho mrtvého.Čiko dostane za +-14 dni kamarádku. Jak mám teď postupovat dál? Vůbec nevím je mj ho líto hrozně bych mu hned teď Dala nového kamaráda ale.. poradte prosím :( dekuji

Odpovědi:

Pokročilý

zde bych měl jednu radu - okamžitě zajdi se svým mazlíčkem k lékaři, protože Snoopy byl očividně nemocný a nevíš, zda tu nemoc nemá i Čip
a co se týče přímo tvé otázky...opravdu nevím, jak ti pomoci...jedině se se svým mazlíčkem hodně mazlit a on postupem času zapomene na svého kamaráda a bude milovat tebe :)

Stříbrný

Je nebezpecne mazlit se s tebou... Proc si kupujes zvire, kdyz te ani nenapadne veterina? Je mi lito kazdeho zvirete, ktere se ti dostane do sparu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.