Umíte vzít pivo do zubů a vypít ?

Bylo to v seriálu Hospoda. HNED na začátku, při znělce http://www.you­tube.com/watch?v=M4ON­cVJCWTU&featu­re=related

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To z fyzické podstaty nejde. Je v tom ale fígl, který může méně chápavým pomoci navodit iluzi takového úkazu. Spočívá v tom, že se do zubů neuchopí pivo, nýbž sklenice, jež je obsahuje.
Jako všechno to chce trochu tréningu. Jsou v tom holt léta dřiny a odříkání.

Další odpovědi
anonym

Dnes už ne,kvůli schátralému chrupu,ale za mlada to šlo jedna radost!

Jikra

Za mejch mladejch let tj.v šedesátých létech minulého století to byla naše oblíbená kratochvíle a to sme to do sebe tlačili na čas.