Pivson

Umíte uplést pomlázku?

Když už máme ty Velikonoce…
Doplňuji:
Když bych se měl přiznat, tak povím, že ve svém relativně útlém věku jí jakžtakž dokážu z těch osmi proutků splácat. :)

Odpovědi
kapka

Já ne, nezkoušela jsem to nikdy, manžel umí. :)

anonym

Jistě – za mého mládí to ´musel´ umět každej kluk.
😉
Z osmi.

lukas.zmizik

já z osmi a ten točený z devíti

suaeda

Ano, pomlázku jsem mnokrát pletl.

anonym

Znám mnoho lidí, kteří na Velikonoce pletou – nohami.
Doplňuji:
… a vůbec, u nás na SM se chodilo s jalovcem !

iceT

Kdysi mě to učil strejda,kterému se to nepovedlo,jelikož jeho vysvětlovací a pracovní postup byl velice svérázný.Pak mě to ukázal kamarád,stejnou metodou a postupem a šlo to samo.Dnes bych musela povzpominat nebo se mrknout na net.