iceT

Umíte se dobře přizpusobit?

treba na pracovisti,jak snadno vam to jde?

Nejlepší odpověď
quentos

moc ne, docela těžko. Ale nakonec to vždycky dopadne.
Jsem z těch, pro něž je změna zaběhnutého režimu dost pecka.

Další odpovědi
anonym

Přizpůsobit se? Jde o to,čemu.
Obecně – kompromis?Ani konfliktní,ani devotní(= zavrtávač).

tomash

Jsem z těch, co změny moc nemusí. Snažím se si věci přizpůsobit tak, aby vyhovovaly mě. Ale v konečné fázi – člověk si zvykne na všechno.

KdoSiOdJinud

nebranim se zmenam, ale jsem radeji kdyz se nekdo prizpusobi mne 🙂

PostApMan

Určitě, od té doby co pracuji tam kde se denní plán, týdenní plán, akční plány mění naprosto svévolně, člověk ani neví co se bude dít druhý den v práci, jsem si zvyknul se přizpůsobovat.
Přizpůsobím se celkem snadno a rychle, je-li to vyžadováno.

(Ale když mi doma někdo šoupne třeba jen s hrnkem od kávy, to už je něco jiného, doma se přizpůsobují ostatní..:) )

led

Moja práca sa z veľkej častí skladá aj z improvizácie, rýchlej reakcie a prispôsobeniu sa kolektívu. „Ponorková choroba“ by bola veľmi nebezpečná.
Pri práci platí: „city bokom“ musíme spolupracovať

BIGFOOT

šoupnot s hrnkem od kávy? a to vám vadí?
no, to lituji vaši rodinu.BIGFOOT