DIH

Umělé zuby..

Kolik tak cca stojí nový zub „co vám zasadí do dásně“.? Vím že to bude všude jinde ale tak přibližně.?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud ´půjdeš´ důsledně po ceně, bude tě implantát + korunka stát něco okolo 20.000,– Kč. Samozřejmě v ideálním případě.

Další odpovědi
zzzzz

Implantát se skládá z dvou částí, nejprve se zabuduje na kost implantát, je to kovový čep, dobré jsou švýcarské. Poté se nechá zhotovit protetika, to je to bílé na povrchu zubu. Cena se odvíjí od použitého materiálu, od použitého implantátu, a také od zubaře. Ne každý zubař to dělá. Počítej s cenou jeden zub 20 až 30 tisíc.

iceT

Cena se odvíjí dle použitého materiálu,dle pojišťovny s níž spolupracuje tvůj zubař.

Děda Louda

Je to přesně tak, jak říkáš. Všude jinde, doma nejlépe.

Reezo

?? buďto máš implantáty nebo korunku, ale oboje dohromady je blbost Jinak záleží z jakého materiálu budeš mít zub. Jinak souhlasím, že to může vyjít kolem 20 000,– Kč