redy

Ukazuje mi dvojmo co mám dělat?

Na displeji to mám dvakrát mám kratší a pod ním ten samej.dva stejný obrázky pod sebou.Moc děkuju
Jo píšu o mobilu, nevíte co stím abych měla přes celej displej jen jeden?
Doplňuji:
gecco to sem udělala a nic nemáš ještě nápad? Jak na to? dík

Nejlepší odpověď
gecco

Restart?
Doplňuji:
V tom případě se omlouvám, ale nevím…
___
Jen – zmiň typ – třeba jde o nějakou vlastnost konkrétního mobilu…
___
A jen pro případ, obecně – co Nastavení?
Další možnost – neinstalovala jsi nějaký nový SW?

redy

Je to LG ale asi budu muset stím někam zajít.Protože ani nerozumím co si mi napsal.Myslela sem že to bude jednoduchá záležitost, kterou bxch pochopila i já.
gecco ale stejně ti děkuju, za to nemůžeš že sem takovej neandrtálec 🙂

gecco

😉