učitel nám zadala, že máme napsat svou charakteristiku a do úvodu mám dát povšechné údaje, co přesně po mě učitel žádá??

Nejlepší odpověď
annas

Určitě vám učitel vysvětlil, co jsou obecné údaje. Proto jen připomenu.

Jmenuji se tak a tak. Narodila jsem se tehdy a tehdy. Moji rodiče jsou to a to. Nemám sourozence, pokud mám – co dělají. Bydlím tam a tam.

Potom k plynule přejde na charakteristiku přímou a nepřímou.

Další odpovědi
hanulka11

Napiš vše o sobě kde a kdy jsi se narodila, popiš sebe jak se vidíš , postavu, povahu, své zájmy, jak jsi oblíbená u druhých …a pak už to půjde samo až se rozepíšeš -prostě vše co vystihuje tvůj charakter