jirka F

Učíte se rádi novým věcem?

Baví vás se neustále v něčem vzdělávat takové jakoby životní samostudium?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Ano, stále se učím nové věci v kuchyni, ráda vařím podle osvědčených receptů. zvyšuji si rozhled ve výchově dětí a stále se mám co učit na PC.

Další odpovědi
paul1

Baví mne to, stále něco nového objevím i díky internetu. Vzdělával jsem se v různých oborech celý život, teď v důchodu už méně. Jako i hodně dalších důchodců „nemám čas“. Ale spíš to bude tím, že jsem už pomalejší.

Ametyst

Ano, baví mě to.

Kepler

Teď už tak moc ne, někdy se ale něco nového naučit musím. V důchodu už takovou motivaci nemám.

Rokio

Rád se vzdělávám. Nedávno jsem se třeba začal učit španělsky. Také rád čtu zprávy na internetu. Z těch vzdělávacích mám rád zprávy o vesmíru a technice.

Emefej

Ano.

Drap

Samozřejmě

elkon

Pokud to má pro mě význam, tak ano.

Malvína

Ano, a když se do něčeho zapálím, dám tomu maximum.

marci1

Určitě, myslím, že je to dokonce nutné. Vše se vyvíjí, jde kupředu. Člověk s všeobecným současným rozhledem to má v životě lehčí. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.