Avatar uživatele
Filip84

Učili jste se taky řídit Panzer na speciálním vozidle autoškoly?

Až dosud jsem žil v přesvědčení, že Panzer se učilo řídit v normálním Panzeru, někde na „cvičáku“, v bahně, atp.

Nyní jsem se dozvěděl, že je na to speciální Panzer – Panzerfahrschule: má to věž, jak kombajn, má to zpětná zrcátka, oranžový maják, obrysové svítilny a potkávací světlomety, takže předpokládám, že je se s tím učí vojclové jezdit i v rámci běžného provozu.

Měli jste to na vojně taky tak? Nebo jestli máte někoho v rodině, víte, jak to probíhalo? Osobně mi to připadá už poněkud „za“ hranou, učit se řídit Panzer na takovém monstru v provozu! 🙂

P. S. Jinak mne napadá další využití toho speciálního Panzeru, např.:

  • speciální, samoobranný, kombajn do Donbasu (žací zařízení se připojí na vleku),
  • „papamobil“ pro polní duchovní službu; v tom případě by měl mít ale maják fialový, a nad ním svítící krucifix 0.9 × 0.45 m, a jako „Martinshorn“ Tausendmal stets wollen wir Dich grüßen (Tisícukrát pozdravujem tebe),
  • přehlídkový Panzer pro Panzer generály na přehlídky, v tom případě by to byl, ovšem, kabriolet.

https://www.msn­.com/cs-cz/zpravy/other/%C4%8De%­C5%A1t%C3%AD-tankist%C3%A9-osedlali-papamobil-s-d%C4%9Blem-u%C4%8D%C3%AD-se-ovl%C3%A1dat-n%C4%9Bmeck%C3%A9-leopardy/ar-AA13F8Wm?ocid=msed­gntp&cvid=25e1f3e8745748­519aebb456742d8ca6

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, penny21, smaragd22 před 554 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Tady asi nikdo takový nebude, v naší armádě žádné Panzery nemáme.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

Opravdu nejsi schopný si dohledat, že Panzer u VAŠ ČSLA ani AČR nikdy nebyl?

A připomínám, že mi dlužíš buď doložení, kde jsem podváděl, nebo omluvu. Máš na to koule?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-je-blokovat-uzivatele

Doplňuji: I když jsi tuto mou výzvu četl (v diskusi jsi reagoval několik hodin po mém příspěvku), žádný důkaz jsi nedal. Takže jsi dokázal jen to, že jsi sprostý lhář.

Upravil/a: aevul

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
finekohana45

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

Panzerkabriolet… ;) :D :D

Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: No, a ne? Máš Panzerparade, tak máš Panzerkabriolet, a v něm Panzerführer! 🙂

Nový příspěvek