Filip84

Učili jste se taky řídit Panzer na speciálním vozidle autoškoly?

Až dosud jsem žil v přesvědčení, že Panzer se učilo řídit v normálním Panzeru, někde na „cvičáku“, v bahně, atp.

Nyní jsem se dozvěděl, že je na to speciální Panzer – Panzerfahrschule: má to věž, jak kombajn, má to zpětná zrcátka, oranžový maják, obrysové svítilny a potkávací světlomety, takže předpokládám, že je se s tím učí vojclové jezdit i v rámci běžného provozu.

Měli jste to na vojně taky tak? Nebo jestli máte někoho v rodině, víte, jak to probíhalo? Osobně mi to připadá už poněkud „za“ hranou, učit se řídit Panzer na takovém monstru v provozu! 🙂

P. S. Jinak mne napadá další využití toho speciálního Panzeru, např.:

  • speciální, samoobranný, kombajn do Donbasu (žací zařízení se připojí na vleku),
  • „papamobil“ pro polní duchovní službu; v tom případě by měl mít ale maják fialový, a nad ním svítící krucifix 0.9 × 0.45 m, a jako „Martinshorn“ Tausendmal stets wollen wir Dich grüßen (Tisícukrát pozdravujem tebe),
  • přehlídkový Panzer pro Panzer generály na přehlídky, v tom případě by to byl, ovšem, kabriolet.

https://www.msn­.com/cs-cz/zpravy/other/%C4%8De%­C5%A1t%C3%AD-tankist%C3%A9-osedlali-papamobil-s-d%C4%9Blem-u%C4%8D%C3%AD-se-ovl%C3%A1dat-n%C4%9Bmeck%C3%A9-leopardy/ar-AA13F8Wm?ocid=msed­gntp&cvid=25e1f3e8745748­519aebb456742d8ca6

Odpovědi
Emefej

Tady asi nikdo takový nebude, v naší armádě žádné Panzery nemáme.

aevul

Opravdu nejsi schopný si dohledat, že Panzer u VAŠ ČSLA ani AČR nikdy nebyl?

A připomínám, že mi dlužíš buď doložení, kde jsem podváděl, nebo omluvu. Máš na to koule?
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/k-cemu-je-blokovat-uzivatele

Doplňuji: I když jsi tuto mou výzvu četl (v diskusi jsi reagoval několik hodin po mém příspěvku), žádný důkaz jsi nedal. Takže jsi dokázal jen to, že jsi sprostý lhář.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

finekohana45

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Panzerkabriolet… ;) :D :D

Filip84

aliendrone: No, a ne? Máš Panzerparade, tak máš Panzerkabriolet, a v něm Panzerführer! 🙂