bolak

Učili jste se hrát na nějaký hudební nástroj? Na jaký? A bavilo vás to nebo vás museli nutit?

Umíte to ještě? Pokud jo tak jak dobře?

Nějaká podobná otázka už tu jistě kdysi zazněla, takže znovu, kdo odpovídal minule, ať hodí odkaz na svůj předchozí výlev, jestli chce.

Nejlepší odpověď
briketka10

Něco jinam

od všeho trochu s klukama jsme měli kapelu a hrála jsem chvíli na basovou kytaru, dodnes umím trochu na foukací harmoniku..
a jak miluju hudbu jsem do ní blázen největší musím trsat nebo brmlat, různě si houkám po bytě :D :D

Další odpovědi
Drap

Něco jinam

Učil jsem se na zouvák a na malý hpusle. To co jsem se naučil umím dodnes. K čemu ti taková zmatená anketa je ? Je ta další anketa jen pro anketu ?

aramah

Stále hraju, stále si troubím, brnkám nebo vydávám jiný zvuk

Hraju na kytaru, teda já tomu říkám že hraju..
Brnkám písničky od Nevěda
Když grilujem tak rodina je ochotna chvilku poslouchat…

vlk samotař

Učil jsem se kdysi dávno a je to všechno na hřebíku

Doplňuji:
Kdysi na kytaru,teď už hraju jenom na nervy a to umím celkem dobře.

david22

Učil jsem se kdysi dávno a je to všechno na hřebíku

Doplňuji:
Na příčnou flétnu, ale teď už na to nemám čas.

Damiana

Něco jinam

Kdysi jsem se učila na klavír, pak jsem si u toho nějak pobrukovala, na klavír se vybodla a začala trochu zpívat. Proběhly nějaké ty hodiny zpěvu, bavilo mě to. Sice jsem s kamarádama z branže časem natočila pár písniček (nebo nějaký ten vokál) a občas jsme je i z hecu „dali“ na nějaké diskotéce, ale rozhodně to nebyly mé ambice! Spíš texty. Jen tak pro zábavu, nikde jsem se s tím významněji neprezentovala a ani nechci…Teď už občas zpívám jen manželovi (v autě) a prý se mu to líbí…:-)

LůcaDůcaPůca

Učil jsem se kdysi dávno a je to všechno na hřebíku