Deny53

U recordéru nejde přehrávání videa ve formátu AVI přes flešku,ale video načte,protože se dá zkopírovat na HDD.USB je 1.1

Odpovědi
aliendrone

Zajímavé. A ptáš se na to, jaké bude zítra počasí? ;) :D :D

Deny53

a jak jsem to měl napsat?

Dochy

Do pole otázka napiš otázku, stručnou, jasnou, výstižnou. Pokud možno co nejkratší, ale tak aby byl jasný smysl.
Do doplnění napiš všechny doplňující informace, které by mohli mít smysl pro nalezení problému.

quentos

To pole se jmenuje POLE PRO OTÁZKU, takže překvapivě bylo očekáváno, že tam bude napsána OTÁZKA.