Berušinka

U jaké banky je nejvýhodnější účet?

Chtěla bych se zeptat, u které banky je nejvýhodnější mít účet? Slyšela jsem např., že ČSOB je dost drahá.
Můžete mi poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

kdyby na tohle existovala jednoznačná odpověď, všichni bychom měli účet jen u ní a ostatní banky by to mohly zabalit. Já mám třeba účet u KB a jsem spokojen.

Další odpovědi
dudu

Na Vámi položenou otázku je těžko odpovědět, protože mohou být rozdílné názory na slůvko „nejvýhodnější“ – nejlevnější, hledisko šíře a kvality služeb, bonita a spolehlivost banky atd.?
Levnější jsou tzv. elektronické banky nesídlící v kamenných budovách, ale i zde platí, že vše má rub, ale také líc.
Kupříkladu naše rodina využívá k velké spokojenosti služeb Komerční banky jednak pro kvalitu osobních bankéřů a jednak proto, že díky jejím službám mohu mimo jiné pohodlně z domova obchodovat na pražské i pařížské burze a obsluhovat svoje portfolio investičních fondů.

Pavluška

Mbank nebo Fio.
http://www.mban­k.cz/
http://www.fio.cz/