silvrr

Je možné vybrat peníze z účtu na pobočce jiné banky než mám ?

Je to nějak možné nemam možnost se teď jak dostat do vedlejšího města kde je pobočka mojí banky

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ano, je to možné na jakékoliv pobočce.
Doplňuji:
nebo bankomatu

Další odpovědi
Dochy

Nejsem si jist, jestli je možnost vybrat přímo z účtu. Pochybuji. Mělo by jít vybrat přes platební kartu. To bude ale pravděpodobně za poplatek a nevím zda to podporují všechny banky.

Arne1

Není to sice běžná operace, ale přes kartu by ti měli pomoct v libovolné bance (ale nebude to asi zadarmo). Jednodušší a levnější by bylo najít bankomat.