fortin

Tvůj názor na použití…

bezdrátové klávesnice a myši s ohledem na cenu tužkových baterií. 5 tužkových baterií alkaline stojí 85,–Kč.

Nejlepší odpověď
Retko

Tak ja bych urcite nepouzival takove baterky, ale spise nabijejici. Napriklad 140Korun 2kusy a mas je na nekolik let.

Další odpovědi
kenyrts

Nemá smysl diskutovat o tom, zda má bezdrátová klávesnice smysl, kdo ji totiž jednou vyzkoušel a nepopotahoval k sobě pořád kabel k 3 metry vzdálenému počítači, tak dobře chápe, o čem mluvím. Bezdrát je o pohodlí a o svobodě.

A stejné je to s myší, větší váha bezdrátové myši je pro mnoho lidí menší zlem než „závaží“ ve formě kabelu.

HANKAso

Ono taky zaleži na kvalitě te bezdrátové klávesnice a myši.Nekteré bezdrátové klávesnice totiš umí vynechávat písmenka nebo jsou na moc baterii.Většinou nevidrží to co normální klávesnice,ale zato bezdrátová myš je podle mě lepší pokud má tedy kvalitní značku a něco vydrží.Já osobně ale mam radši normální myš i klavesnici.Ale zaleži na každém jak se rozhodne.