zjentek

Je v přírodě něco, co by se vlastně nedalo sníst?

plynný skupenství se nepočítá :o

Nejlepší odpověď
led

Všetko po určitej úprave sa dá zjesť, ale za následky neručím.
Doplňuji:
v tejto súvislosti si spomínam na sovietských námorníkov pohraničného člnu, ktorých odplavilo na oceán. Zjedli aj kožu z harmoniky a boty.

Další odpovědi
bolak

antarktida
Doplňuji:
páč studí

quentos

Šutry…? Nebo je existujou ňáký šutrariáni? Ještě jsem nezažil někoho, kdo by je žral

anonym

Ne, není – sníst lze vše…
Jiná věc je, že ne vše snědené člověk přežije…
😉
A – také existují ´součásti´ přírody, které beze všeho ´sní´ člověka.

Quimby

tak vodu nemůžeš sníst, silně pochybuju, že třeba roztavené kovy – lávu sníš.
Plyny taky nemůžeš sníst – když vyřadíš, to co nejde sníst, je jasný, že ti zbyde to, co jde.
Světlo nejde sníst, jakýkoliv vlnění taky ne.

led

v čase odplavenia toho pohraničného člnu ešte nebol internet, takže nemôžem dokladovať odkazom, ale starší sa možno na tento prípad pamätajú.

zjentek

quentos: tak tos málo zažil:
https://www.go­ogle.cz/search?q=jed%C3%­AD+kameny&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=TvC_U6mXHK­GK8Qe6hICoCg