Zlatý

Trocha inspirace - potřebuji :-)

Dobrý večer přeji. Jde o to, že já bych potřebovala špetku inspirace. Poslední dobou se ze mě stává počítačový maniak a já si pravidelně kupuji časopisy o počítačích, abych měla přehled, instalovala si nové programy apod. Kupuji si časopisy "PC rady + návody" a "PC Extra". Tyto dva druhy časopisů mám ověřené a jsou pro mě dobré. Ovšem, chtěla bych se poohlédnout i jinde a koupit si i nějaký jiný, ovšem nevím, který má dostatek informací, je dobrý, přehledný apod. Doporučili by jste mi nějaký opravdu dobrý časopis o počítačích? Nejlépe po vlastích zkušenostech. Hlavně by měl být přehledný. Za všechny nápady, návrhy a inspirace předem velice děkuji a přeji hezký zbytek večera :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mimo PPK (počítač pro každého) ještě CHIP. Navíc nesouhlasím s tím , že co je na DVD ( ve skutečnosti na DVD a CD) , je na netu. Je tam spousta věcí které jinde nenajdete a nebo jen za peníze.Rozhodně stojí za zkoušku, navíc u předplatného je dost možností slev.

Další odpovědi:

Bronzový

Snad PPK - počítač pro každého? Ale přiložené DVD přílohy obsahují vše co už je na internetu.
Snad jnp.zive.cz/ - Jak na počítač?
Doplňuji:
CHIP jsem neuváděl kvůli jeho drzosti označovat tvůrce programu do mobilu KODi_ENG-CZE_v0.61i_MIDP2.0 že je zloděj.
http://slovnik.zcu.cz/

Zdroj: http://www.google.cz/search?so urce=ig&hl=cs&rlz=&q=jak+na+po %C4%8D%C3%ADta%C4%8D&aq=0&aqi= g8&aql=&oq=jak+na+po%C4%8D&gs_ rfai=

Pokročilý

Já doporučuji časopis CHIP. Pravidelně si jej kupuji, jako příloha jsou v něm například nové hry (občas plné verze, někdy demo). Je plný nových návodů, rezcenzí na nové programy apod. Vřele doporučuji!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.