klaraholec

Poradíte s nákupem trička pro kamarádku-podle doplnění v odkazu?

Tričko na Vánoce pro kamarádku

Dobrý den, na poslední chvíli doháním pár dárků. Chtěla bych kamarádce koupit vtipné tričko.. máte někdo zkušenost s tímto obchodem https://www.tri­kator.cz/ ? Mají tam dobrá trička, teda určitě bych tam nějaké vybrala, ale nikdy jsem tam nenakupovala, tak se chci nejdřív ujistit. Za nějaké tipy budu ráda, popřípadě obchod kde už jste nakupovali. Díky

Odpovědi
marci1

Jistě znáš vkus své kamarádky, tak ji vyber to, které odpovídá její povaze, humoru ap. 🙂