Drap

Trička – Otázky ??

Občas se zde objevují různé příspěvky týkající se triček těchto stránek. Možná mi něco uniklo, ale nikde jsem se nedočetl, že by vlastníci těchto stránek poskytovali při dosažení určitého stupně nějaké bonusy a materiální výhody. Jak je to tedy ? Jsem jen málo informovaný ?

Nejlepší odpověď
chudst

Malo informovany: http://www.od­povedi.cz/tipy/tric­ka

Další odpovědi
verka

No jasně, kdo bude první koupí všem tričko!!!

Sůwa

Trička získávají úspěšní rádcové na serveru www.poradte.cz, první tričko za 40 ohodnocených odpovědí atd. Škoda je, že se tam v poslední době tak zhoršila úroveň, že mnoho dobrých a zkušených rádců odešlo.