Jikra

Trestní oznámení na prezidenta republiky ?

Myslíte si že by bylo dobré kdyby byla v zákoně zakotvena možnost podat trestní oznámení na prezidenta této republiky na udělení amnestie v tomto zozsahu?
Doplňuji:

  • očko – mluvíš mi z duše. Je to (dámy prominou a ostatní doufám že také) zasranej narcis a teprve budoucnost odkryje jeho pravou tvář. Mě už je od doby kdy prohlásil že nezná špinavé penize jasný že je to „zemský škůdce“.

Nejlepší odpověď
anonym

Klause už léta považuji za nepřítele českého národa číslo 1. Každou další kravinou jenom dokazuje, že mu opravdu záleží jenom na vlastní osobě a vlastním porospěchu. Amnestií se vysmál do obličeje podvedeným, okradeným, zmrzačeným a jinak postiženým obětem darebáků, kteří se díky jeho „velkodušnosti“ zbaví zodpovědnosti za vlastní kriminmální činnost. Jak si představuje náhradu škod? Alespoň na některé mohlo vězení zapůsobit tak, že se postižení mohli dočkat nápravy křivd.
Není v pořádku, když první muž státu straní bezpráví a za to by měl být posuzován jako kriminálníci, na jejichž stranu se tím zařadil.

Další odpovědi
Drap

Trestní oznámení lze podat i na prezidenta republiky, ovšem díky imunitě bude odloženo.

BANAN93

mohla by být nějaká – ale né podaná jedním člověkem, ale třeba 100.000
Jinak já bych ho ještě na rozloučenou trošku nastřilel kuličkama – nemám rád Klause – je to taky zloděj – Kuponová privatizace, česká loděnice … atd.

pizlicka

pouze za predpokladu,ze propusteni trestanych,bude mit fatalni dusledky pro spolecnost.a to by mel pri udelovani amnestie podepsat,ze v pripade recidivy propustenych,nese plnou zodpovednost,za jejich počiny.pak bych chtela videt,jak by udeloval milosti.

anonym

celá amnestia je nezmysel, na slovensku rovnako ako tu.
tak do roka a dňa bude polovica osadenstva naspäť za mrežami.
možno pribudne pár zbytočne mŕtvych, či znásilnených žien, ale to sa prezidenta už netýka, však áno.
mal by ho niektorý z tých hrdlorezov za pichnúť, snáď by to bolo poučenie pre budúcich prezidentov.

pusinka50

Jo, to je fakt dobrej nápad. Když jsem dnes slyšela ve zprávách, jak se jednoho ptali, jestli ho basa napravila a on pravil, že ne, že na to je tam příliš velký komfort, myslela jsem, že omdlím, tak oni tam všichni jdou na hezkou dovolenou all enclusive a ještě si tam ušetří peníze, zatímco na ně daňoví poplatníci platí jak mourovatí??!

honza19hk

je tu nějaký airsof´ták? co ho trošku pokropit až bude odcházet z hradu? Ikdyž lepší by asi byly paintballové zbraně.

redy

Je to šlendryán,jak říká děda.
Na druhou stranu čemu se divíme zde, vtéto republice

ponovotny

trestní oznámení na prezidenta za amnestii asi ne protože je to jeho právo. Na Václava Klause však rozhodně mělo být dávno podáno pro odpovědnost za rozkradení republiky při privatizaci a nikdy se takový člověk neměl stát hlavou státu. Samotná amnestie je zjevně na objednávku státního aparátu, který takto řeší přeplněnost v souvislosti s ekonomickou situací a činí to s plným vědomím, že se většina propuštěných dostane záhy do neřešitelné situace která se projeví na kriminalitě. Klausova ubohost spočívá v amnestování ekonomických deliktů, čímž už snad konečně sám sebe definitivně odepíše a zanedlouho o něm už o něm neuslyšíme
Doplňuji:
http://www.fa­cebook.com/grou­ps/169006327480/

Wang

Klaus a jeho parta to mají dobře vymyšlený. Potřebují z basy dostat ven všechny svý kolegy, kteří se nechali chytit při majetkově-trestný činnosti (=všechny ty velký tuneláře a podvodníky). O ty tu v celý amnestii jde. A taky o ty, co řídili vožralý a někoho při tom sejmuli.Kdyby dostali amnestii jen tihle braši, bilo by to příliš do očí. Proto to kluci v čele s Klausem udělali takhle celoplošně. Vědí, že notorický čórky a malý zlodějíčky systém poměrně brzy zase pochytá zpátky do basy. A těch, kteří se z toho poučí, bude jak šafránu.

Za katr s ním.