Stříbrný

Toyota Auris - co na ni říkáte?

Projíždím tak auto inzeráty na Seznamu a narazila jsem na tohle auto - zvenčí se mi líbí, ale vnitřek, hlavně ruční brzda a řadící páka - je to nějaké divné, když je to tak vysoko a nakloněné. Nebo jak se to zdá vám? Zvykli byste si na to?

Pro představu, odkaz na jeden z inzerátů s fotogalerií:
http://sauto.cz/…
Doplňuji:
Ar:Ano, mě se líbí :) Víte, existujou mnohem, ale mnohem hnusnější auta :D A že jich jezdí po našich silnicích dost, to zas nechápu já, jak si je někdo může koupit :) Například takový Fiat Multipla... A možná, k tomu vyhlášení za nejošklivější auto, kdoví z čeho vybírali :) Když tam hodí nějakej Aston Martin, tak se není čemu divit ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Po pár kilometrech si člověk zvykne a nedělá to žádný problém.

Další odpovědi:

Bronzový

Ello ta "ručka" je v poho je celkem dobře umístěná a pohodlná na tu ručku si člověk časem zvykne. Spolehlivost je více než dobrá. Co je z mého pohledu více neš odpuzující je vzhled vozu. Ona Toyota získala titul nejošklivějšího auta už s Avensisem. Auris je nejvážnější konkurent. No a vidíte jak je to subjěktivní pohled, páč vám se líbí.
Doplňuji:
Jak jsem psal je to hodně suběktivní, mě se třeba taky nelíbí Multipla (ta stará) ,ale když jsem se s ní mohl svést, tak musím říct, že je ohromně pohodlná a prostorná. Jako auto dělnik, dobrý. Krasavec to ani omylem. Ještě bych mezi novější obludy zařadil Renault Vel Satis

Zlatý

Je to fakt jen zvyk, když si v cizině půjčím auto, tak je taky pokaždý jiné, ale po pár kilometrech ti to nepřijde .Navíc tohle je prima a je vše při ruce- pro ženskou akorát bych řekla .
Doplňuji:
mě se Auris líbí, šla bych do něj...:D :D

Ello , jsem zenska , aut uz jsem mela ale strasne moc ...Neuvadi : Po kolika majitelech auto je ... prumernou spotrebu ... , ale ta nebude tak vysoka ... dalsi , co by me zarazilo , ze auto ma mesic pred technickou .. a stav : Ojete - to je jako 4 - 5 ve skole. !
Nebrala bych v zadnem pripade. Je mi to lito , ale musela jsem vam to napsat.
Razeni a rucku nereste.
Ja sama mam automat , ale muzu i radit .. a predstavte si : Na volantu jen precvakavam plus a minus. :-)) -iv-

Zlatý

Na dovolené v Řecku jsem v půjčovně nafasoval fiat punto, a ten má taky řadicí páku tam, kde slušná auta mají rádio :D ale jde jenom o zvyk, po pár křižovatkách mi to vůbec nepřišlo divný.

A když jsem před časem uvažoval o autě do domácnosti, tak multipla byla v užším výběru - je to podle mě auto spíš zajímavý než škaredý.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Ella

iv, nemusíte se bát, neuvažuji přímo o tomhle autě, inzerát byl jenom jako příklad, protože měl nejlepší fotku toho středního panelu :) Jinak plus minus zní moooc dobře :)

anonym

Ello , kdyby jste uvazovala o konkretnim aute , dejte to sem ... chodim sem kazdy den. Mam kamarady kteri se v tomhle pohybuji , fotku bych jim preposlala. Alespon na dalku by ohodnotili cenu a ostatni.
Ono auto neni jen plech a hezka barva .. ale pak ty servisy ... :-( Ale to vy vite sama. Jste rozumna. A ja uz se tim padem nebojim. Ale malem to se mnou svihlo , kdyz jsem se podivala na info o aute. Diky za uklidneni. :-) -iv-

Stříbrný

Ella

Opravdu se koukám po nějakém autíčku :) Zatím je to ale v nedohlednu, jenom prohlížím. Chtěla bych nové, ale spokojila bych se i s bazarovým, pokud by to jinak nešlo. Moc se v tom nevyznám a proto vám děkuji za nabídku, budu na to myslet. Ještě jednou mockrát děkuji :)

anonym

Neni zac .. jen se mi pripomente ... jsem blazen a zapominam ... -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.