Ella

Toyota Auris – co na ni říkáte?

Projíždím tak auto inzeráty na Seznamu a narazila jsem na tohle auto – zvenčí se mi líbí, ale vnitřek, hlavně ruční brzda a řadící páka – je to nějaké divné, když je to tak vysoko a nakloněné. Nebo jak se to zdá vám? Zvykli byste si na to?

Pro představu, odkaz na jeden z inzerátů s fotogalerií:
http://sauto.cz/de­tail-inzeratu/osob­ni/toyota/auris/8934855
Doplňuji:
Ar:Ano, mě se líbí :) Víte, existujou mnohem, ale mnohem hnusnější auta :D A že jich jezdí po našich silnicích dost, to zas nechápu já, jak si je někdo může koupit :) Například takový Fiat Multipla… A možná, k tomu vyhlášení za nejošklivější auto, kdoví z čeho vybírali :) Když tam hodí nějakej Aston Martin, tak se není čemu divit ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Po pár kilometrech si člověk zvykne a nedělá to žádný problém.

Další odpovědi
Ar

Ello ta „ručka“ je v poho je celkem dobře umístěná a pohodlná na tu ručku si člověk časem zvykne. Spolehlivost je více než dobrá. Co je z mého pohledu více neš odpuzující je vzhled vozu. Ona Toyota získala titul nejošklivějšího auta už s Avensisem. Auris je nejvážnější konkurent. No a vidíte jak je to subjěktivní pohled, páč vám se líbí.
Doplňuji:
Jak jsem psal je to hodně suběktivní, mě se třeba taky nelíbí Multipla (ta stará) ,ale když jsem se s ní mohl svést, tak musím říct, že je ohromně pohodlná a prostorná. Jako auto dělnik, dobrý. Krasavec to ani omylem. Ještě bych mezi novější obludy zařadil Renault Vel Satis

hanulka11

Je to fakt jen zvyk, když si v cizině půjčím auto, tak je taky pokaždý jiné, ale po pár kilometrech ti to nepřijde .Navíc tohle je prima a je vše při ruce- pro ženskou akorát bych řekla .
Doplňuji:
mě se Auris líbí, šla bych do něj…:D :D

anonym

Ello , jsem zenska , aut uz jsem mela ale strasne moc …Neuvadi : Po kolika majitelech auto je … prumernou spotrebu … , ale ta nebude tak vysoka … dalsi , co by me zarazilo , ze auto ma mesic pred technickou .. a stav : Ojete – to je jako 4 – 5 ve skole. !
Nebrala bych v zadnem pripade. Je mi to lito , ale musela jsem vam to napsat.
Razeni a rucku nereste.
Ja sama mam automat , ale muzu i radit .. a predstavte si : Na volantu jen precvakavam plus a minus. 🙂 -iv-

baghira

Na dovolené v Řecku jsem v půjčovně nafasoval fiat punto, a ten má taky řadicí páku tam, kde slušná auta mají rádio :D ale jde jenom o zvyk, po pár křižovatkách mi to vůbec nepřišlo divný.

A když jsem před časem uvažoval o autě do domácnosti, tak multipla byla v užším výběru – je to podle mě auto spíš zajímavý než škaredý.

Ella

iv, nemusíte se bát, neuvažuji přímo o tomhle autě, inzerát byl jenom jako příklad, protože měl nejlepší fotku toho středního panelu :) Jinak plus minus zní moooc dobře :)

anonym

Ello , kdyby jste uvazovala o konkretnim aute , dejte to sem … chodim sem kazdy den. Mam kamarady kteri se v tomhle pohybuji , fotku bych jim preposlala. Alespon na dalku by ohodnotili cenu a ostatni.
Ono auto neni jen plech a hezka barva .. ale pak ty servisy … ☹ Ale to vy vite sama. Jste rozumna. A ja uz se tim padem nebojim. Ale malem to se mnou svihlo , kdyz jsem se podivala na info o aute. Diky za uklidneni. 🙂 -iv-

Ella

Opravdu se koukám po nějakém autíčku :) Zatím je to ale v nedohlednu, jenom prohlížím. Chtěla bych nové, ale spokojila bych se i s bazarovým, pokud by to jinak nešlo. Moc se v tom nevyznám a proto vám děkuji za nabídku, budu na to myslet. Ještě jednou mockrát děkuji :)

anonym

Neni zac .. jen se mi pripomente … jsem blazen a zapominam … -iv-