OAJ

Nevíte někdo, jak otevřít TotalMedia 3.5? Více v popisu otázky.

TotalMedia 3,5 – záznamy vytvořené tímto programem se dají prohlížet jen v něm. Všude jinde se při pokusu je otevřít objeví hláška, že formát není podporován, případně že chybí ovladač. Nenašel jsem nic (konverzi, prohlížeč, editor) co by tyto záznamy umělo použít. Má někdo ponětí kde je zakopanej pes? OAJ

Původní neotázka
TotalMedia 3.5

Odpovědi
Bednaricek

Příště prosím blíže specifikujte problém, protože jste si prakticky odpověděl sám.
V čem se dá soubor otevřít? – „záznamy vytvořené tímto programem se dají prohlížet jen v něm“. Nestačí Vám to otevřít v programu, ve kterém to jde? Chcete snad něco víc? Každopádně žádnou jinou alternativu jsem nenašel. Hezký zbytek dne.