Awe

Tohle už myslí vážně?

Do voleb jde 7-Romská demokratická strana.Tohle už myslí opravdu vážně?Nebo se jedná o provokaci a výsměch českým občanům?Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Jirkajirka:Tak to jsme dva…V životě bych už nikdy nevěřil ciGánům. Kdo se s něma pořádně nesetkal vůbec neví o čem mluví.

Nejlepší odpověď
bolak

Já bych jim přál aby se dostali do sněmovny nebo kam to kandidujou. Stejně tak bych to přál i dělnický straně. A pak bych si přál, aby měli sedačky vedle sebe.

Další odpovědi
anonym

Jak mi cigáni vadí, tak v tomto případě mi to je jedno. Stejně nevyhrajou a kandidují jen v Libereckém a Středočeském kraji. Pokud jsi poslouchal včera na ČT24 pořad Drtinové, tak tam byl Tancoš. Něco měl i dobré, třeba podchytit mladé. To je nutné, neboť za 20 let tu vyrostla generace, která viděla jen jak jejich rodiče žijí z dávek,.

Drap

Proč ne, RDS je řádně registrovaná a je to „B“ ODS

lukas.zmizik

Mě jsou cigáni ukradeni a komu vadí, a kdo tady na netu tvrdí, že bílí jsou poctivě pracující a černí pouze ždímají tento stát, těm se jenom směju jaké z nich média a sociální sitě dělají ovce. Když vám nevadí, že bílý občan české republiky je schopen rozkrást celý stát ale vadí vám, když černý občan ukrade dvě železné trubky, pak je mě vás líto. Když máte nějaké připomínky ke způsobu života a bordelu černých, zajeťe se podívat na bílé dobytky na spartu nebo baník, nebo si zajeďte s nějakou vyhlášenou střední školou či gymnáziem na nějaký pobytový výlet. Projděte si třeba pokoje ubytoven nebo hotelů a mrkněte se jak bydlí, projděte si třeba autobus, kterým takoví slušní bílí občané cestují. Myslím že nejednou se vám zvedne kufr.
Doplňuji:
jirkajirka:
Bílým občanům se sociální dávky nevyplácejí? A oni jsou jediní, kdo kradou? Zaměstnal by si cigána, kdybys měl firmu? Kolik toho rozkradl nebo pomohl rozkrást třeba slušný bílý občan Václav Klaus a jeho kolegové? Kolik je u nás cigánských feťáků? Řekl bych že né tolik, než těch bílých. Co se týká automatů, cigaret a chlastu, které si cigán nakoupí za sociální dávky, můžeš být ještě rád, protože se skoro polovina těchto peněz vrátí ve formě daní za tyto produkty…

zzzzz

Ha ha ha, stejně nevyhrají, museli by mít dost peněz, aby je mohli svážet k volebním místnostem a platit jim za hlas. Už to tu bylo několikrát, že svůj hlas prodali.

Nuk nuk

Může se Vám to líbit nebo nelíbit, ale i Romové, kteří tu žijí mají obvykle občanství ČR. A jako takoví mají právo založit i politickou stranu. A pokud mají právo založit politickou stranu, pak má tato strana právo kandidovat ve volbách úplně stejně, jako každá jiná. To že s jejím programem nebo s její dokonce existencí nesouhlasíte, je čistě Váš názor, na který máte samozřejmě také právo. A samozřejmě máte právo takovou stranu nevolit. Mně osobně Romové asi nevadí tolik jako Vám a také je volit nebudu, jednoduše proto, že tahle země potřebuje trochu něco jiného než skupinu, která se zajímá jen o jeden problém.

jirkajirka

V případě, že tato jejich strana je donutí pracovat a chovat se jak každý občan tak mají můj hlas. Víte kolik bychom vydělali kdybychom jim nemuseli vyplácet sociální dávky. A nás občany by neokrádali o movité věci.Jen by možná zkrachovali herny a feťáci by neměli z čeho si šlehnout.
Doplňuji:
lukas zmizik ty asi za ně kandiduješ. Pozor vždy těmto organizacím vykradli pokladnu. Po letitých skušenostech bych cigána nezaměstnal!!!!

Jsemtady

Jim nejde o vitezstvi .. kazda strana pri urcitem procentu hlasu dostane od statu penize za ty hlasy. Mno a ty proste utrati. Docela slusnej peniz ..

jirkajirka

lukas.zmizik Baník Sparta podobnost čistě náhodná????? http://www.you­tube.com/watch?v=VO7Ngr8­7wJ0