Oprah

Tohle pisu pro ty, co mi odpovedeli na otazku „sekacka z mountfieldu“…

Vite,to ze nemam pocitac jeste neznamena ze jsem uplne mimo,on totiz existuje internet v mobilu,a ten nedovoli vse ukazat,vcetne obrazku,apod.Aspon muj mobil ne,je starsi.Koukam ze se k vam tato vymozenost jeste nedostala,takze nechapu blby odpovedi typu-jak jsem vlozila otazku,nebo jak si prectu odpoved.Je to uplne jednoduchy.Ale jak tak koukam tak asi ne pro kazdyho.

Nejlepší odpověď
mosoj

V mountfieldu ji za pět tisíc nekoupíš.
Musíš ještě zaplatit ten noťas a pod.
Ale lidem se to líbí a letí na to.
Tak jak se říká, proti gustu žádný dišputát.
Potom také ty celostránkové reklamy musí někdo také zaplatit a td. atd.
TY SEKAČKY JSOU STEJNĚ Z ČÍNY.

Další odpovědi
MAFIA777

do mobilu jde nainstalovat OPERA MINI a bude ukazovat všechno i obrazki a muzete se prihlasit i k internet bankovnictvi

ReHu

Stejně bych do sekačky s pojezdem za 5 tis nešla.