Miroslavst

To zas bude keců, že jo?Líbí?

Tak jsem před chvílí prošel kolem televize a je tam ta talentmánie, slyšel jsem, jak tam někdo zpívá a tak mě napadlo jít na you tube a kouknout.
Asi to není vaše skupina, ale stejně se zeptám: Líbí?
http://www.you­tube.com/watch?v=MwuN­qcKUxto

Nejlepší odpověď
anonym

měl jsi předem varovat,pustila jsem to a syn vykřikl,ježiši mami pust si to až půjdu spát

Další odpovědi
BEAES

Děs běs…

Rico

mno máš pravdu tohle opravdu není moje parketa já poslouchám skoro všechno ale poslední dobou hodně poslouchám D'n'B a trichu i to techno ale určitě to video ocení posluchači oper apod.

panenka

Ted jsem si to pustila zrovna jsem neměla sluchátka a myslela jsem že mě rodinka ukamenuje nic teda pro mě .