Ušel ventil

To tady chceme? Viz odkaz

https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/487388-v-nemecku-zadrzeli-osm-lidi-v-souvislosti-s-hromadnym-znasilnenim-18lete-divky.html
To Edison-normální člověk pochopí že se jedná o PŘIVANDROVALCE A JEJICH CHOVÁNÍ,a že ty něčemu nerozumíš a ještě tě za to odmění nejchytřejší člověk na světě je fakt k smíchu.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Napadlo tě někdy, že tímhle dotazováním děláš PŘESNĚ TO, co se po tobě chce?
Zkus se někdy zamyslet PROČ se děje to, co se děje. Pokládej si DOKOLA otázku – kdo z toho má prospěch? K čemu to OPRAVDU slouží?

Tohle ti NEMŮŽE nikdo sdělit, protože dokud na to nepřijdeš SÁM, tak ti bude i ta nejlepší a nejpravdivější odpověď úplně k ničemu, stejně jako prázdný talíř, na kterém není jídlo. :)

Další odpovědi
Drap

A kdo to chce?

Edison

Nesrozumitelná otázka.

Článku rozumím. Nerozumím OTÁZCE!! Přijde mi to jako výkřik do tmy, plácnutí do vody… Nechápu, co má otázka „co my tady chceme“ společného s přivandrovalci.

autacek

Prý se nebezpečí uvnitř nedá bránit, říkal onehdá jeden náčelník v souvislosti se smrtí našeho vojáka na základně v Afgánistánu.

A my si je sem necháme nalézt a doufáme, že přijmou naše hodnoty. Tedy alespoň nám to tvrdí vrchnost. Toto jsou výsledky.

Kryšpín

Ušel klídek, již je dávno rozhodnuto, částečně přesunu národů napomáhá moderní technologie, rovněž to někdo podporuje a financuje.

Jinak za následný postih Česka za obstrukce při příjmu migrantů, v EU Parlamentu hlasovali poslanci Tělička, Ježek, Charanzová, Dlabajová / ANO bude líp /, Zdechovský, Šojdrová, Svoboda / KDÚ / a další což je asi 2 mil. jejich kovaných voličů a 3,5 mil. voličů – nevoličů co nechodí k volbám a poté přikyvují těm kdo vládne. Tudíž polovina národa volí vítače a zbytek může do dalších voleb akorát diskutovat

led

Ak to isté urobia domorodci, je všetko v poriadku?

Skúste sa najprv zamyslieť nad zprávou a potom aj nad svojou otázkou. Myslím, že Edison má pravdu.

Edison

Ušel Ventil: Nevidím nic špatného otevřeně říct, že něčemu nerozumím. A to, že mou „odpověď“ někdo ohodnotil 1. neovlivním jinak, než samotným svým slovem, 2. asi to taky o něčem svědčí, tím spíš to, kdo to ohodnotil.

annas

Ad Edison, Ufšel ventil je zde už hodně dlouho, ale neví, že bod u odpovědi vyjadřuje souhlas.

Může nás těšit, , že se tazatel aspoň pobavil. 🙂