To jste všichni dostali zaracha a zákaz vstupu na tyto stránky?

=============­========
Já si myslím, že to bude asi tím, že mnozí z vás nejsou v práci, kde surfování po těchto stránkách je dobře placené!

Nejlepší odpověď
BANAN93

já jsem dneska nějak línej i klikat na písmenka :D

Další odpovědi
quentos

Ne, ale někteří občas pracujeme i v sobotu, tak nemáme čas :{P>

anonym

já osobně sem chodím čím dál méně

kapka

Sledovat synův basketbalový zápas bylo zajímavější, než čučet sem. Sorry, omlouvám se všem, co potřebovali naléhavě mou odpověď. :))

johana 56

Zarach nehrozí, přece si na ‚stará kolena‘ nenechám něco zakazovat…
Stránky navštěvuji, když mám čas a náladu je otevřít 🙂

gecco

Příznam se, su na cestách – momentálně v Drážďanech…
No – ridim, takže cestou není na pokec čas…
😉

marci1

Oslavujeme narozky – 82. Živijóóó! 🙂

štamgast

No musím ti dát za pravdu. V posledním roce, dvou letech to tu pěkně, jak se říká, zdechlo. Dřív tady na úvodní stránce byly nejvýše otázky staré hodinu, teď klidně i pět hodin.

briketka10

Ne. ale sleduju film na netu 😁

Lamalam

Mám za sebou náročný pátek.

JájsemRaibek

Já jo a ne a zas jo a zas ne. No a teď – zatím ne :D

anonym

Někteří máme také návštěvy (dětí, vnoučat apod.), takže nenï čas sedět stále u počítače.

briketka10

Ad BANAN93

Já zase ať klikám, jak klikám mizí mi pořád bodíky :((

gagaga

Gecco, a ja ve Stuttgartu :)
tak za 4 hod. po D6 by jste byli u me :p

  • iv-

gecco

  • iv-

Asi bych na poslední benzince před městem stal a do dali křičel „gagaga…“…
To ty by sis mne pak našla snadno – na nejbližší psychine – akorát nevím, jak bych ti dal vědět, že už…
😉

gecco

4hodky nejsou ničím – ale jak bych té tam našel???
😉

gagaga

nedelejte z toho vedu !
vzdyt nas tu je jen 600 tisic !
:)