alenad

To je konečný díl 9.díl, 7.série – Helter Skelter ? Dexter

Prosím vás toto je konečný díl? Víc dílů nebude ? A bude 8. serie ?
Prosím – jsem na něm závislá :D

Odpovědi
Matthew

díl helter skelter jsem již taky už viděl a co si pamatuji tak na konci jak bývají ukázky do dalších dílů bylo psáno 2 episode left – zbývají dvě epizody, co bude pak nevím :) ale osmá řada nejspíš nebude.

kajulinek.s

Samozřejmě že ne. :) Už od první série je počet epizod vždy dvanáct a nikdy se to nezměnilo.
Dexter měl původně končit šestou sérií, ale nakonec se dohodly ještě další dvě. Takže ano, osmá série pravděpodobně bude… :D
Doplňuji:
10. The Dark… Whatever
11. Do You See What I See?
12. Surprise, Motherf**ker!

terry

Jestli jsi na něm závislá, tak to máš blbý.
Stáhni si ho na DVD a pouštěj pořád dokola.