Twajky

Jak na tisk tabulky v Excelu?

Ahoj, mám menší problém. V Excelu jsem si udělal klasickou tabulku, ale chtěl bych ji vytisknout přes celý papír typu A4. Nedaří se mi to, a vždy se mi tabulka zobrazí jen ve středu stránky, a ještě tak malá. Neví prosím někdo, jak na to? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
arygnoc

pred tlačou používajte náhľad.
v náhľade používajte merítko (a prípadne inú úpravy, napr. okrajov, záhlavia, …)

:-Q
Doplňuji:
občas pomáha i klávesnica F1 – help.

:-Q

Další odpovědi
mosoj

SOUBOR – vzhled stránky – stránka

Zde si nastavíš buďto přizpůsobení tisku stránce, nebo velikost v %.