Majkyt

Nemáte nějaký Tip na fajn fotografku v Praze za rozumnou cenu?

Nemáte nějaký Tip na fajn fotografku v Praze za rozumnou cenu? Nejlépe hodně trpělivou ale s krásnými fotkami:))) Předem říkám, že fotografku, ne muže- fotografa. U chlapa už jsem fotit byla a přesto, že jsem byla spokojená, nyní chci fotit něco odvážnějšího a raději bych ženu, protože jsem hooodně stydlivá a před chlapem bych to nedala.

Odpovědi
sweetNika

Doporučuju fotografku ,myslím, že se jmenuje Nela Kuchařová, nebo Kuchynková ? Každopádně Nela něco na K. Byla jsem u ní na slevový poukaz, co jsem si koupila někde nějakém „slevomatu,“ ale je to už dlouho. Nevím, jestli je možné to koupit ještě někde za rozumnou cenu, má to asi jen jednou za delší dobu. Zkus ji vygooglovat, nebo až budu mít čas, tak zkusím najít kontakt na ni. Mám od ní ty nejkrásnější fotky :) za mě ta nejlepší zkušenost s focením. Vzhledem k tomu ,že je to ženská, tak se určitě neboj :D ani nestyd,však co je na tom …stojí to fakt za to ,)