hubickova

The Sims 2 – Dodatek Mazlíčci

Koupila jsem starší hru na PC a měla být funkční.Vše proběhlo v pořádku,instalace a hraní.Ale najednou buch a bylo po hraní.Obraz se rozkostičkoval a konec.Vždycky se hra načte a po pár desítek minut prostě skončí.Co s tím.Bývalý majitel se mi zatím ještě neozval,proto to zkouším o radu poprosit tady.
Doplňuji:
Pochopitelně základní hru mám..a i dost místa na disku…Tak nevím

Odpovědi
procsy122

a máš zakladní hru The sims 2 ?