niobe

Textilní látka na 4, stř.vrstva ve feud-2slova na 9, druh pštrosa na 3, píle na 5,hromada na 3, rostlina prha na 6,

rébusově špičky-špičky (z angl.) na 4 , černomořské lázně na 5, pták pěvec na 4, poklopy na 4 (víka?).. Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Bez kontextu se slova špatně doplňují, třeba textilních látek na 4 je nejméně 20.

prha – arnika.
pták (z kříž. slovníku) – baja, hejl, pita, šapu, tuti, rara, rama.
Anapa – lázně
Hromada (lidí) – dav

Další odpovědi
1popelka1

Střední vrstva ve feudalismu – 2 slova na devět ?→ mohl by to být „třetí stav“

Jinak střední vrstvu tvoří, měšťané, svobodní rolníci, řemeslníci, obchodníci, buržoazie

flodur

Rostlina prha-Arnika. ARAMAH---hromada na tři –stoh je na čtyři.

quentos

ten pštros – EMU, poklopy budou VÍKA, to potvrzuji; píle – SNAHA

aramah

Omlouvám se za ten stoh..a fakt se červenám!!