Enn

Text v Sony Vegas?

Ahoj Úsměv
Dneska jsem si stáhla Sony Vegas a za boha nemůžu přijít na jednu věc, tak doufám že se tu najde nějaká hodná duše která tomu rozumí a poradí mi. Úsměv
Chtěla bych udělat video s textem k jedný písničce, tak jsem si vybrala pozadí jaký bych chtěla mít po celou dobu toho videa, jenže když vložím text, nejde mi udělat to, aby pozadí toho textu bylo průsvitný.
Chci prostě vložit ten text na to pozadí, jestli mi rozumíte.. vždycky dkyž to tam vložím, tak mám černý pozadí u toho textu a to nechci.
Jako je to např. tady – http://www.you­tube.com/watch?v=82-6FnagD5M

Odpovědi
Larissa

vytvoř si novou video stopu, alfa, klikni pravým a dej insert text media…